هر ساله شاهد نامگذاری سال‌ها توسط مقام معظم رهبری با هدف اهمیت بخشی به مهم‌ترین مسئله و دغدغه‌های کشور هستیم. این شعار‌ها به عنوان یک سند راهبردی و راهگشا برای مسئولین و مردم قابل استفاده می‌باشد. اگر این شعار‌ها که با عنایت و توجه به تمام جوانب و موضوعات مطرح کشور دیده شده، از سوی امت و مسئولین کشور در حد شعار نگریسته نشود، می‌تواند منجر به رونق و پیشرفت شود.
از محاسن ویژه شعار امسال رهبر معظم انقلاب، سند پیشنهادی و راهگشا نسبت به اقتصاد کشور می‌باشد. لازمه انجام به این شعار، نگاه مسئولین به ظرفیت‌های داخلی را می‌طلبد که در راستای عمل به آن، شاهد حمایت از جوانان کارآفرین در پروژه‌های مختلف تولیدی خواهیم بود.
رونق تولید یک شعار ترکیبی است که از دو عبارت تشکیل شده است: ۱. تولید ۲. رونق
تولید: یک واژه فراگیر است که همه نیاز‌های مردم را در هر زمینه‌ای دربرمی گیرد.
رونق تولید: مولفه عمل کننده به صورت مستقیم و غیر مستقیم می‌باشد که به تحقق هدف‌های کوتاه مدت و بلندمدت در کشور کمک می‌کند.
اگر در کشور رونق تولید محقق شود با چه تحولاتی روبرو خواهیم شد؟
مشکلات تعطیلی کارخانجات حل خواهد شد؛ قدرت خرید مردم زیاد خواهد شد؛ معضلات بانکی کاهش می‌یابد؛ تورم کاهش خواهد یافت؛ ارزش پول ملی ارتقا خواهد یافت؛ مشکل فقر کاهش خواهد یافت؛ بی نیازی به خارج در تأمین نیاز‌های صنعتی، کشاورزی، دارویی و کالا‌های اساسی تحقق خواهد یافت؛ قدرت اقتصادی کشور و به نوبه آن عمق نفوذناپذیری کشور بالا خواهد رفت؛ کار جمعی توسعه خواهد یافت؛ کشور به سمت پیشرفت و رشد پیش خواهد رفت.
این شعار از طرف مقام معظم رهبری کاملاً هوشمندانه طرح و انتخاب شده است، چرا که در مقطع فعلی، کشور از یک سمت با جنگ اقتصادی دشمن مواجه است و از طرفی دیگر مهمترین چالش و مسئله کشور اقتصاد می‌باشد و برای پیشرفت اقتصادی باید به تولید و رونق آن دست زد و با فعال کردن ظرفیت‌های بومی و ملی، از مشکلات کنونی و فراروی موجود عبور کرد.
مهمترین تأکید رهبری در این شعار بیشتر خطاب به امت و مردم می‌باشد، بدلیل این که اگر این مسئله و پدیده به عنوان دغدغه فکری و اندیشه‌ای عموم جامعه تبدیل شود، منجر به تحولی عظیم در رونق تولید و کمک به اقتصاد کشور در آینده نزدیک خواهد شد.

کشور ,تولید ,رونق ,یافت؛ ,شعار ,مردم ,رونق تولید ,خواهد یافت؛ ,کاهش خواهد ,اقتصاد کشور ,معظم رهبری ,کاهش خواهد یافت؛ منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
100 داستان عاشقانه ღرویای یخیღ اپرا دابلیو دابلیو ای بولشت فروشگاه استور استار forosh باشگاه سایبری نظافت آسان و مدرن Sina MonavariFar Official Web Site